John Arthur Lomax litografiskt tryck

145735

LOMAX, John Arthur (1857-1923): Figurscen, signerad i plåten John A Lomax, litografiskt tryck, 46x63 cm

Budhistorik (6 bud)
415934
415972
415934
414992
750
409756
700

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.