Urna alabaster grand tour souvenir

145728

URNA, grand tour souvenir, 1800-talets mitt, alabaster, dekor av Medusahuvud, höjd 41 cm, diameter 28,5 cm

Nagg

Diverse

Budhistorik (3 bud)

409296
10 000
406765
1 800
406633

Slutpris SEK:
10 000
965 EUR, 1 096 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.