Fat 1800-talets slut

145716

FAT, 1900-tal, signerat och daterat 1328, persiskt, 33,5 cm

Keramik/Porslin

Fat 1800-talets slut

Budhistorik (1 bud)

407006
2012-08-29 02:10:11

2012-09-04 kl 20:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.