Vaser Japan

145711

VASER, 1 par, porslin, Japan, 1800-tal, dekor av blommor, vardera höjd 31 cm

Lagningar

Orientaliskt, Porslin

Vaser Japan

Budhistorik (2 bud)

413270
405933

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.