Eric Hallström oljemålning

145703

HALLSTRÖM, Eric (1893-1946): "Landskap Härjedalen, signerad Eric Hallström, olja på pannå, 34x40 cm, etikettmärkt a tergo

Konst, Måleri

Eric Hallström oljemålning

Budhistorik (4 bud)

416907
2 600
415618
415617
409232

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.