Bengt Landin färglitografi

145693

LANDIN, Bengt (född 1933): Komposition med and och soldat, signerad och numrerad Bengt Landin 66/250, färglitografi, 62x47 cm

Bengt Landin färglitografi
Budhistorik (7 bud)
416109
600
415494
550
414730
500
415492
450
414730

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.