Maria Boczewska färglitografi

145691

BOCZEWSKA, Maria (född 1940): Stilleben med äpple, signerad och numrerad Boczewska 114/190, färglitografi, 55x50 cm

Maria Boczewska färglitografi
Budhistorik (14 bud)
416159
900
411876
850
416156
850
411876
416155
750

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.