Einar Nerman tuschteckning

145687

NERMAN, Einar (1888-1983):"Ivan Hedqvist och Hilda Borgström i 'Känn dig själf' Dramaten", signerad och daterad Einar Nerman 1910, tusch, 27x15 cm

Konst, Måleri

Einar Nerman tuschteckning
Budhistorik (4 bud)

415499
450
415222
412589
409840

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.