John Thomas Serres oljemålning

145681

SERRES, John Thomas (1759-1825): hans art, Segelfartyg vid kust, signerad Serres a tergo, olja på duk, 20x25 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (12 bud)
415927
415926
415925
415924
950
415923
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.