Charles Leslie oljemålning

145678

LESLIE, Charles (1835-1890): Höglandslandskap, signerad Charles Leslie, olja på duk, 47x47 cm

Konst, Måleri

Charles Leslie oljemålning

Budhistorik (8 bud)
410764
2 600
410763
2 400
410762
410761
410760

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.