George Lance oljemålning

145676

LANCE, George(1802-1864): tillskriven, Fruktstilleben, signerad G Lance, olja på pannå, 25x35 cm

Konst, Måleri

George Lance oljemålning

Budhistorik (8 bud)
411177
411175
3 400
411121
411120
2 600
411115

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.