Böcker från 1600-1800-tal

145631

ÄLDRE BÖCKER, blandat, bl.a. historia, militaria, fransk litteratur

Skador och defekter

Böcker/Kartor

Böcker från 1600-1800-tal

Budhistorik (32 bud)
412580
6 000
412612
6 000
412580
5 800
412552
5 600
412195
5 400

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.