Anselm Schultzberg oljemålning

145619

SCHULTZBERG, Anselm (1862-1945): Vinterskog, signerad och daterad A Schultzberg Ryggen 1914, olja på duk, 67x93 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (19 bud)
413760
11 500
413721
9 000
413591
8 200
413449
7 800
413051
7 200

Slutpris SEK:
11 500
1 110 EUR, 1 260 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.