J C Reed akvarell

145612

REED, Joseph Charles (1822-1877): Landskap med skördefolk, signerad J C Reed, akvarell, 38x69 cm

Konst, Måleri

J C Reed akvarell

Budhistorik (14 bud)
415933
4 400
415084
4 200
415084
3 400
412157
3 200
411898
2 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.