Karmstolar i barockstil

145608

KARMSTOLAR, 1 par, barockstil, 1900-tal, olika klädsel i gyllenläder
Proveniens: Cedergrenska tornet

Skador

Karmstolar i barockstil

Budhistorik (3 bud)

412087
600
413574
550
412087

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.