Ringar i 18 k guld

145598

RINGAR, 2 st., 18 k guld, med stenar, den ring med gul sten stämplad 1885, ringstorlekar ca 17-17,5 mm, total vikt ca 5 g

Gul sten lös, svart sten med skador

Guld/Smycken

Ringar i 18 k guld
Budhistorik (5 bud)
408577
500
408951
450
408577
408950
408577

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.