Syskrin i mahogny

145597

SYSKRIN på benställning, mahogny, höjd 48, 22x33,5 cm, nyckel finns

Fanerskador, torrsprickor

Syskrin i mahogny

Budhistorik (2 bud)

408783
405866

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.