Spegel empire

145596

SPEGEL, empire, förgylld, med korintiska kolonetter och dekoration i form av blommor och fiskar, 99x55 cm

Smärre skador, färgbortfall

Speglar

Spegel empire

Budhistorik (6 bud)
416218
416040
416216
416040
415592
550

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.