Carsten Regild olja

145522

REGILD, Carsten (1941-1992): "Jurum Njenent", signerad och daterad C Regild -83, olja på duk, 50x40 cm

Konst, Måleri

Carsten Regild olja

Budhistorik (10 bud)
415854
1 900
415815
1 700
415813
1 600
415761
415506
1 400

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.