Carsten Regild olja

145519

REGILD, Carsten (1941-1992): "Benne", signerad och daterad C Regild -83, olja på duk, 50x40 cm

Konst, Måleri

Carsten Regild olja

Budhistorik (8 bud)
415853
415760
414926
414294
850
413465

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.