Bordpendyl

145511

BORDSPENDYL, KANDELABRAR, 1 par, för 5 ljus vardera, 1800-tal, Louis XVI-stil, förgylld brons, marmor, höjd 49 cm, pendel och nyckel medföljer

Skador, lösa delar medföljer, kompletterade

Klockor/Ur, Belysning, Ljusstakar

Bordpendyl

Budhistorik (15 bud)
412358
16 000
412920
15 500
412358
15 000
412163
14 500
412163
13 000

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.