Spelbord 1800-tal

145493

SPELBORD, 1800-tal, mahogny, 76, 87x40 cm

Skador i form av torrsprickor och ytförändringar

Spelbord 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

413642
409822
650
406710
600

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.