Oljemålning

145475

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1600-/1700-tal, Mytologisk scen med Neptunus beskjuten av Amors pilar, olja på duk, 67x108 cm

Konst, Måleri

Oljemålning

Budhistorik (6 bud)
416062
415930
500
415928
450
415908
414609

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.