Kaffekanna i silver

145465

KAFFEKANNA, silver, Frankrike, tidigt 1900-tal, trähandtag, höjd 27 cm, total vikt inklusive handtag ca 520 g

Bucklor

Silver

Kaffekanna i silver

Budhistorik (8 bud)
411569
2 400
409120
410042
409120
408342

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.