Oidentifierad konstnär Parisvy över Seine

145462

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal: Parisvy över Seine, olja på duk, 27x40,5 cm, bär otydlig signatur

Konst, Måleri

Budhistorik (14 bud)
411927
410724
411926
410724
1 900
411402
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.