Axel Haartman stilleben

145456

HAARTMAN, Axel (Finland, 1877-1967): Stilleben, signerad och daterad A Haartman Kimito Rönnudd 1951, olja på pannå, 61x63,5 cm

Konst, Måleri

Axel Haartman stilleben

Budhistorik (8 bud)
411727
6 000
411717
5 200
406656
3 200
404638
404636
1 600

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.