Indisk akvarell

145453

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Indien, 1900-tal, akvarell, 39x29 cm

Slitage

Konst, Måleri, Orientaliskt, Konst

Indisk akvarell
Budhistorik (3 bud)

415150
413551
408213

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.