Birgitta Liljebladh oljemålning

145449

LILJEBLADH, Birgitta (född 1924): Kvinnofigur, signerad Liljebladh 48, olja på pannå, 97x67 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (9 bud)
415042
2 800
415040
2 600
413919
413903
411835
900

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.