Erland Cullberg olja

145445

CULLBERG, Erland (född 1931): Komposition med figur, signerad E Cullberg, olja på duk, 73x50 cm

Konst, Måleri

Erland Cullberg olja
Budhistorik (16 bud)
415098
5 000
414967
4 800
414967
4 600
414959
4 400
414959

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.