Carl Wilhelmson etsning

145419

WILHELMSON, Carl (1866-1928): Hamnmotiv, signerad C. Wilhelmson, etsning, 19/30, ca 5,5x8 cm, m.fl. grafik, teckningar 7 st

Carl  Wilhelmson etsning

Budhistorik (11 bud)
415051
415053
950
415051
900
415052
850
415051

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.