Bord Landbyska Verket

145400

BORD, på pelarfot, betsat, mässingsring, höjd 108, diameter 90 cm
PROVENIENS: Landbyska Verket

Smärre slitage

Bord Landbyska Verket

Budhistorik (7 bud)
411878
411877
1 400
411875
1 300
411873
411871

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.