Tallrikar bl a Wien

145385

TALLRIKAR, 3 st, fajans, varav 2 märkta med bikupa, diameter 24,5 cm

Nagg och skador

Keramik/Porslin

Tallrikar bl a  Wien
Budhistorik (1 bud)

406703
2012-08-28 20:24:29

2012-09-01 kl 18:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.