Oljemålning med motiv från Tyrolen

145379

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, motiv från Tyrolen - kvarn vid fors, olja på duk, 40x32 cm

Nålhål i duken

Konst, Måleri

Budhistorik (13 bud)
413566
900
413565
850
413564
413563
750
413561
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.