Einar Forseth blandteknik

145371

FORSETH, Einar (1892-1982): Templeet i Delphi, signerad o daterad Einar Forseth Delphi 1933-34, blandteknik, 71x158 cm

Konst, Måleri

Einar Forseth blandteknik

Budhistorik (6 bud)
412890
411597
1 900
409777
409773
409772
700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.