C G Karlsson färglitografi

145367

KARLSSON, C Göran (född 1944): Komposition, signerad C Göran Karlsson, 22/40, färglitografi, 62x43 cm

C G Karlsson färglitografi

Budhistorik (15 bud)
415304
2 400
415302
415295
415300
415295
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.