Erland Cullberg olja på duk

145359

CULLBERG, Erland (född 1931): Man vid träd, signerad E. Cullberg, olja på duk, 52x41 cm

Konst, Måleri

Erland Cullberg olja på duk

Budhistorik (16 bud)
415396
4 800
415389
4 600
415386
4 400
415385
4 200
414836

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.