Aolis Arnegger oljlemålning

145358

ARNEGGER, Alois (Österrike 1879-1967): Österrikiskt alplanskap, signerad A Arnegger, olja på duk, 69x105 cm

Dukskador

Konst, Måleri

Aolis Arnegger oljlemålning

Budhistorik (3 bud)

415346
415345
3 400
407159

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.