Gaston Vincke oljemålning

145356

VINCKE, Gaston (1882-1950): Jaktgudinnan Diana, signerad Vincke, olja på pannå, 59x90 cm

Konst

Gaston Vincke oljemålning

Budhistorik (4 bud)

409074
2 800
415337
2 600
409074
408314

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.