Ester Henning oljemålning

145353

HENNING, Ester (1887-1985):Beckomberga sjukhus, monogramsignerad EH, olja på pannå, 39x49 cm

Konst, Måleri

Ester Henning oljemålning

Budhistorik (4 bud)

415172
411544
550
408606
500
407259

Slutpris SEK:
82 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.