Karbidlampor

145339

SKOTTLAMPOR, 1 par, med karbidbelysning, 1900-talets första del, mässing, en märkt J. C. Larsen, Stockholm samt GvF typ 120 under tre kronor, höjd 29 cm vardera

Smärre skador

Nautica/Technica

Karbidlampor

Budhistorik (20 bud)
451029
2 400
451023
451027
451023
451026
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.