Vincenzo Loria akvarell

145334

LORIA, Vincenzo (Italien 1849-1939): Kvinna i turban, signerad V. Loria, akvarell, 23x14 cm

Konst

Vincenzo Loria akvarell

Budhistorik (1 bud)

410645
2012-09-01 17:56:54

2012-09-05 kl 15:20
Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.