Marc Chagall etsning

145329

CHAGALL, Marc (1887-1985): ur Les Fables de la Fontaine, 1927-30, signerad i plåten, etsning, 29x24 cm

Marc Chagall etsning

Budhistorik (6 bud)
411810
411226
411226
950
411808
900
411226

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.