Salvador Dali etsning

145322

DALI, Salvador (1904-1989): Hippies: Corridor de Kathmandou, torrnål, 1969/70, signerad Dali, onumrerad, med Dali blindstämpel, 39,5x31,5 cm
LITTERATUR: Michler/Löpsinger 378

Salvador Dali etsning
Budhistorik (10 bud)
410318
410317
3 200
410315
410314
2 600
409345
2 400

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.