Salvador Dali färgetsning

145320

DALI, Salvador (Spanien 1904-1989): ur Japanese Fairy Tales, signerad Dali, LXIII/LXXV, torrnål med tryckt kolorering, bladstorlek 65,5x50 cm

Salvador Dali färgetsning

Budhistorik (12 bud)
411830
3 200
410856
409331
2 800
410853
2 600
409331
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.