Inge Schiöler oastell

145316

SCHIÖLER, Inge (1908-1971): Det gula magasinet, signerad Inge Schiöler, pastell, 36x43 cm
PROVENIENS: Inköpt mars 1945 på Svensk - Franska konstgalleriet för 400 kr

Konst, Måleri

Inge Schiöler oastell

Budhistorik (2 bud)

409467
3 200
407162

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.