3 st lanternor

145313

TOPP- OCH SIDOLANTERNOR, 1 par, 1900-talets första del, märkta J. C. Larsen, Stockholm, silver-, grön- och rödmålad plåt, med fotogenbelysningar, höjd 43 cm vardera

Smärre skador

Nautica/Technica

3 st lanternor
Budhistorik (25 bud)
451012
5 400
451004
5 200
451004
5 000
451009
4 800
451004
4 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.