Anton Genberg oljemålning

145309

GENBERG, Anton (1862-1939): Norrländskt vinterlandskap, signerad och daterad A. Genberg 1910, olja på duk, 73x99 cm

Något smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Anton Genberg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

415181
4 600
414392
4 400
412926
4 200
407160

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.