Karl Tirén oljemålning

145308

TIRÉN, Karl (1869-1955): Fjällandskap, signerad och daterad K Tirén 1912, olja på kartong, 68x97 cm

Konst, Måleri

Karl Tirén oljemålning

Budhistorik (10 bud)
414059
1 700
414242
1 600
414059
413942
1 300
412650

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.