Skåp 1930-tal

145305

SKÅP med skjutdörrar i glas, 1930-tal, svartbetsat, hyllplan i skåpdörrarna, höjd ca 170, 60x241 cm

Ytskador

Skåp 1930-tal

Budhistorik (4 bud)

412974
4 200
412972
3 200
412971
2 600
412970

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.