Arvid Mauritz Lindström oljemålning

145299

LINDSTRÖM, Arvid Mauritz (1849-1923): Näten lagas, signerad A M Lindström, olja på duk, 75x55 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (24 bud)
415174
14 500
414643
14 000
414643
13 500
414703
13 000
414643
12 000

Slutpris SEK:
14 500
1 478 EUR, 1 786 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.